Türk Yıldızları Büyükşehir’de

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet’in kuruluşunun 90’ıncı yılı kutlamaları çerçevesinde gösteri yapacak olan Türk Yıldızları pilotları, Başkan Mustafa Akaydın’ı ziyaret etti.Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyetin...

Türk Yıldızları Büyükşehir’de
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet’in kuruluşunun 90’ıncı yılı kutlamaları çerçevesinde gösteri yapacak olan Türk Yıldızları pilotları, Başkan Mustafa Akaydın’ı ziyaret etti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyetin kuruluşunun 90’ıncı yılını coşkuyla kutlamaya hazırlandığı program çerçevesinde Antalya’ya gelen Türk Hava Kuvvetleri’nin gururu “Türk Yıldızları” akrobasi timi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye’nin gurur isimlerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyan Başkan Mustafa Akaydın, Cumhuriyet’in 90’ıncı kuruluş yıldönümünde Antalyalıların çok özel bir gösteri izleyeceğini dile getirdi. Antalya’nın Cumhuriyet değerlerine ve Silahlı Kuvvetleri’ne sıkı bir şekilde bağlı olduğunu ifade eden Başkan Akaydın, Cumhuriyet Bayramı gibi özel günlerde Antalya’da muhteşem bir coşku oluştuğunu kaydetti.

Türk Yıldızları Komutanı Yarbay Zeki Koltukoğlu da Antalya’da uçmalarının kendileri için çok güzel olacağını söyledi. Koltukoğlu, “29 Ekim’i burada kutlamak çok iyi. Antalya halkını tatmin edici bir gösteri sunacağız. Antalya’da ilgi alaka şimdiden çok iyi. Yarın çok sayıda insanın bizi izleyeceğini tahmin ediyoruz” dedi.

Başkan Mustafa Akaydın, Yarbay Zeki Koltukoğlu’na ziyaretin anısına plaket sunarken, konuklara da çeşitli hediyeler sundu.

GÖSTERİ YARIN 15.30’DA

“Türk Yıldızları” akrobasi timi 29 Ekim’de Antalya semalarında muhteşem bir gösteriye imza atacak. Gösteri yarın saat 15.30’da Minicity karşısı Konyaaltı Plajları üzerinden izlenebilecek. 1992 yılında kurulan ve akrobasi dünyasında büyük yankı uyandıran “Türk Yıldızları” dünyada sesten hızlı sekiz savaş uçağıyla gösteri yapan tek tim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48