Tobb Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu Olağan Toplantısı

ANTALYA (İHA) – Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu Olağan Toplantısı MATSO Başkanı Ahmet Boztaş’ın da katılımıyla gerçekleştirildi.Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Hizmet Binasında,...

Tobb Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu Olağan Toplantısı

ANTALYA (İHA) – Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu Olağan Toplantısı MATSO Başkanı Ahmet Boztaş’ın da katılımıyla gerçekleştirildi.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Hizmet Binasında, kadınların iş dünyasındaki yerinin ve öneminin de değerlendirildiği toplantıda, Kadın Girişimciler Kurulu’nun çalışmaları ele alındı. 2013 Yılı Antalya'nın Kadın Girişimcileri Yarışmasında ödül alan Manavgatlı Kadın Girişimciler de Toplantıda yer aldılar. MATSO, yarışmada dereceye Giren Kadın Girişimcilere teşekkür plaketi verdi. "2013 Yılı Antalya'nın Kadın Girişimcileri Yarışması"na Manavgat'tan katılarak "İğne oyasından yapılmış portakal ağacı" projesi ile "Evde Üretim Yapan Kadın Girişimciler" kategorisinde; üçüncülüğe layık görülen Şebnem Yüksel, "Tavuskuşu desenli kumaş rölyef tablo projesi" ile "Evde Üretim Yapan Kadın Girişimciler" kategorisinde mansiyon kazanan Nilüfer Göllü ve "İşyeri Açarak Üretim ve Ticaret Yapanlar" kategorisinde mansiyon kazanan Şükran Demir Misket’e yarışmadaki başarıları ve Manavgat’ın tanıtımına yaptıkları katkılar nedeniyle teşekkür plaketine layık görüldü.

“KADINLARIMIZI DESTEKLİYORUZ”

Türk Kadının gücüne ve zekasına inandıklarını kaydeden Boztaş, “Kadınlarımızın bilgisi, birikimi, becerisi ve zekası takdir edilecek derecede güçlüdür. Yeter ki kadınlarımıza fırsat verilsin. Oda olarak kadınlarımızın iş dünyasında yer almasına sonsuz destek veriyoruz. Ekonominin içerisinde de kadınlarımızı üretim güçleriyle, düşünceleriyle, ortaya koydukları çalışmalarla görmek istiyoruz. TOBB, kadınlarımızı iş dünyasına kazandırmak için büyük çaba göstermektedir. Biz de bu çabalara destek veriyoruz. Kadınlarımızın da daha yüksek seviyedeki katılımı ile ekonomik çarkları daha hızlı dönecektir “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2016, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48