Sevimçok’tan Sinan Mahallesi Çarşı Esnafları Derneği’ne Ziyaret

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok, Sinan Mahallesi Çarşı Esnafları Derneği’ni ziyaret ederek Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili çalışmaları yerinde inceledi.Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği...

Sevimçok’tan Sinan Mahallesi Çarşı Esnafları Derneği’ne Ziyaret
Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok, Sinan Mahallesi Çarşı Esnafları Derneği’ni ziyaret ederek Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili çalışmaları yerinde inceledi.

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, AESOB Disiplin Kurulu Başkanı Yusuf Kurul ile birlikte Sinan Mahallesi Çarşı Esnafları Derneği’ni ziyaret etti. Dernek yöneticileriyle görüşen Sevimçok aynı zamanda Sinan Mahallesi’ndeki Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili olarak yapılan çalışmaları yerinde inceledi.Sevimçok projenin diğer mahallelere örnek teşkil edecek bir proje olduğunu belirterek, dükkanların dış cephelerinin tek tip yapılmasının görüntü kirliliğini ortadan kaldırdığını söyledi.

Dernek Başkanı Saim Koçak ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek birçok konuda kendilerine yardımcı olan Sevimçok’a teşekkür etti. Kocak mahalledeki tüm alt yapı çalışmalarının tamamlandığını belirterek, projenin Muratpaşa Belediyesi’nin prestij projelerinden olduğunu bildirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48