Manavgat Sydv’den Eğitim Yardımı

Antalya’nın Manavgat İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yardımlar devam ettiriliyor.Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, büyük devlet olmanın gereklerinden birisinin de...

Manavgat Sydv’den Eğitim Yardımı
Antalya’nın Manavgat İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yardımlar devam ettiriliyor.

Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, büyük devlet olmanın gereklerinden birisinin de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım etmek olduğunu ifade ederek; “Manavgat SYDV olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yönelik yardımlarımızı bütçe imkânlarımız el verdiğince ayni ve nakdi yardımlar şeklinde sürdürüyoruz” dedi.

Bir süre önce yeni eğitim ve öğretim yılının başladığını ve geçtiğimiz günlerde Kurban Bayramı’nın eda edildiğini hatırlatan Kaymakam Emir Osman Bulgurlu, “SYDV olarak hem eğitim öğretim yılının başlaması hem de hemen arkasından kutlanan Kurban Bayramı dolayısıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla, şehit aileleri ve gazilerimize nakdi yardımlarda bulunduk. Manavgat SYDV olarak bin 509 kişiye 329 bin 539 TL’lik yardım yaptık” diye konuştu. Kaymakam Bulgurlu, vakıf imkânları çerçevesinde yardımların bundan sonrada devam edeceğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48