Akdeniz Üniversitesi Öğrencilerinin Şehir Turu

2013-2014 eğitim ve öğretim yılında Akdeniz Üniversitesi’ne (AÜ) yeni kayıt yaptıran öğrenciler şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezdiler.Antalya’yı tanıtmak amacıyla Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından organize...

Akdeniz Üniversitesi Öğrencilerinin Şehir Turu
2013-2014 eğitim ve öğretim yılında Akdeniz Üniversitesi’ne (AÜ) yeni kayıt yaptıran öğrenciler şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezdiler.

Antalya’yı tanıtmak amacıyla Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen ve bu yıl ilki gerçekleştirilen şehir turu kapsamında Minicity, Akvaryum, Konyaaltı Plajı, Konyaaltı Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Işıklar, Lara Caddesi, Gençlik Parkı, Düden Kıyı Şelalesi gezildi.

Gezi kapsamında öğrencilere rehberlik eden Kültür Hizmetleri Şube Müdürlüğü Topluluk Sorumlusu Ömer Düldül, “Gezimizi öğrencilerimizin şehir ve üniversite ile uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, şehrin olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak için düzenledik. Üniversitemize yeni katılan öğrencilerimize tekrar hoş geldiniz diyoruz” dedi.

Geziden çok memnun kaldıklarını söyleyen öğrenciler ise Antalya’nın güzelliklerini gördükçe daha çok sevdiklerini ve Akdeniz Üniversiteli oldukları için kendilerini şanslı gördüklerini söylediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48