Yaşar’dan Öz Florya Sitesi’ne Çat Kapı Ziyaret

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Batıkent’te yapımı devam eden park çalışmalarını inceleyerek Öz Florya Sitesi’ne 'çat kapı' ziyarette bulundu. Site sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Yaşar, vatandaşlarla sohbet etti.Ziyareti...

Yaşar’dan Öz Florya Sitesi’ne Çat Kapı Ziyaret
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Batıkent’te yapımı devam eden park çalışmalarını inceleyerek Öz Florya Sitesi’ne 'çat kapı' ziyarette bulundu. Site sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Yaşar, vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyareti sırasında belediyenin hizmetlerinden bahseden Yaşar, “Ben sokakta en çok gezen bir belediye başkanıyım. Benim için halkımın sorunları ve sıkıntıları ön planda. Belediyemizin kapıları sizlere her zaman açık” diye konuştu.

Site yöneticileri ve sakinleri Yaşar’ın aralarına katılıp sıkıntılarına çözüm bulmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Vatandaşlar, “Başkanımız bize ve sitemize her zaman destek verdi. Her sıkıntımızda yanımızda oldu ve bizleri hiç yalnız bırakmadı. Bunun için başkanımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER