Yaşar, Kadınları Dinledi

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Aşağı Yahyalar Mahallesi’nde oturan kadınları makamında ağırlayarak sohbet etti. Samimi bir havada geçen sohbette Yaşar, belediyenin kadınlara yönelik hizmetlerinden bahsetti. Yenimahalle’yi güzelleştirmek...

Yaşar, Kadınları Dinledi
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Aşağı Yahyalar Mahallesi’nde oturan kadınları makamında ağırlayarak sohbet etti. Samimi bir havada geçen sohbette Yaşar, belediyenin kadınlara yönelik hizmetlerinden bahsetti. Yenimahalle’yi güzelleştirmek için çalıştıklarını ve kadınların mesleki, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçladıklarını belirten Yaşar, “Kadınlar bir toplumun gelişmesindeki en önemli etkendir. Kadınlarımız fırsat verildiğinde her alanda çok başarılı oluyor. Biz de, Yenimahalle Belediyesi olarak sizlere destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Ziyarette kadınların istek ve taleplerini dinleyen Yaşar, Aşağı Yahyalar Mahallesi’nde uygun bir alana çocukların rahatlıkla oynayacakları, ailelerin oturup sohbet edecekleri bir park yapacakları müjdesini verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48