Akgül, Kentsel Dönüşüm Ve Şehircilik Alanında En Başarılı Belediye Başkanı Seçildi

Direksiyon Dergisi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Parlayan Kristal Ödül Töreni gecesinde ödüller sahiplerini buldu. Siyaset, iş dünyası ve bürokratları bir araya getiren törende Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Kentsel ve Şehircilik...

Akgül, Kentsel Dönüşüm Ve Şehircilik Alanında En Başarılı Belediye Başkanı Seçildi
Direksiyon Dergisi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Parlayan Kristal Ödül Töreni gecesinde ödüller sahiplerini buldu. Siyaset, iş dünyası ve bürokratları bir araya getiren törende Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Kentsel ve Şehircilik alanında en başarılı belediye başkanı ödülünü aldı.

Ankara Kent Otel’de düzenlenen ödül törenine siyaset ve iş dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Yılın en başarılı Belediye Başkanı, İdarecisi ve konumunda en başarılı iş adamlarını seçen Direksiyon Dergisi ödül töreninde Akgül adına ödülü Başkan Yardımcısı Ahmet Müfit Yıldırım aldı. Halkın desteğiyle 4,5 yılda hizmet rekoru kırdıklarını kaydeden Yıldırım, Mamak kabuk değiştirdi dedi. Yıldırım, “Hizmet yolculuğumuza ara vermeden devam ediyoruz. Mamak’ta Dünya’nın en büyük kentsel dönüşümü olan 50 bin konutluk Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi başta olmak üzere 7 ayrı kentsel dönüşüm projesi uyguluyoruz. Halkımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın ve muhtarlarımızın verdiği güçle daha güzel bir Mamak için güzel hizmetlere imza atıyoruz. Bu anlamlı ödül için Sayın Başkanımız adına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48