Aksaray Ticaret Borsası’ndan Emniyete Ziyaret

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve Yönetim Kurulu Üyeleri Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü’yü makamında ziyaret etti.Aksaray İl Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Borsa...

Aksaray Ticaret Borsası’ndan Emniyete Ziyaret
Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve Yönetim Kurulu Üyeleri Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü’yü makamında ziyaret etti.

Aksaray İl Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Borsa Başkanı Özkök Aksaray’ın huzur ve güvenliğini sağlayan polis teşkilatına azimli çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Polis teşkilatının yaptığı çalışmalarda Ticaret Borsası olarak her daim arkasında ve destekçisi olduklarını belirten Başkan Özkök, “Aksaray’da polis teşkilatımız gerçekten çok iyi çalışıyor. Özellikle çarşı merkezinde kurulan güven timleri olası olayları anında engelliyor, engellenemeyenler ise anında çözülüyor. Ben çoğu zaman oradan gelip geçiyorum ve sivil polis arkadaşlarımızı görüyorum. Birisi bir köşede, diğeri bir köşede güvenlik önlemleri alıyorlar ve akşama kadar da orada görev yapıyorlar. Halkımız gerçekten huzur ve güven içerisinde hayatını idame ettiriyor” dedi.

Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü ise, Türk Polis Teşkilatı’nın gece gündüz demeden her daim görev başında ve kötülerin ensesinde olduğunu belirterek, Kurban Bayramı’nda da özel güvenlik önlemleri aldıklarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER