Ak Parti Milletvekili Ürün Gençlerle Buluştu

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün, Gençlik Kolları Merkez Belde Başkanları ile parti binasında düzenlenen toplantıda bir araya geldi.Toplantıda konuşan Ürün, gençlik kollarının siyasi partilerin geleceği açısından çok önemli...

Ak Parti Milletvekili Ürün Gençlerle Buluştu
Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün, Gençlik Kolları Merkez Belde Başkanları ile parti binasında düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda konuşan Ürün, gençlik kollarının siyasi partilerin geleceği açısından çok önemli olduğunu belirterek, “Bu noktada AK Parti, gençlik kollarının önemini bilen, onların teşkilatın geleceği olduğunun bilincinde olan bir siyasi harekettir” dedi. Gençlik kollarının yaklaşan mahalli idareler seçimlerinde önemli bir rol üstleneceklerini dile getiren Ürün, “İnşallah 2014 seçimlerinde de gençlik kollarımız, kadın kollarımız ve tabii ki ana kademe teşkilat mensuplarımızın gayretleriyle oy oranımızı da yükselterek alnımızın akıyla çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Toplantıya Ak Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Uslu ile merkez ilçeye bağlı beldelerdeki gençlik kolları başkanları katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48