Afyonkarahisar’da Yerel Seçimlere Doğru

Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesi Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Kaplan, AK Parti’den İhsaniye Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.Afyonkarahisar’da yerel seçimler öncesi siyasetin nabzı hızlı atmaya başlarken, İhsaniye...

Afyonkarahisar’da Yerel Seçimlere Doğru
Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesi Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Kaplan, AK Parti’den İhsaniye Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

Afyonkarahisar’da yerel seçimler öncesi siyasetin nabzı hızlı atmaya başlarken, İhsaniye ilçesinde ticaretle uğraşan ve aynı zamanda İhsaniye Belediyespor Kulübü Başkanlığını yapan Veli Kaplan AK Parti İlçe Başkanlığı'na aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı. Kaplan, adaylığının ardından yaptığı açıklamada, “İhsaniye’de ticaretle uğraşan bir kişiyim ve aynı zamanda İhsaniye Belediyespor Kulübü Başkanlığını yapmaktayım. İşim gereği halkla iç içe oluyorum yanlarına gittiğim insanların başkan olmam için yoğun istekleri olduğunu gördüm ve başkan aday adaylığı için başvurumu ilçe başkanlığına sundum. İnşallah İhsaniye için hayırlısı olur” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER