Yusuf Özdemir Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı’na belediye başkanı aday adaylığı başvurusunu yaptı.Gölbaşı AK Parti İlçe Binası’nda gerçekleştirilen aday adaylığı başvurusunda konuşan Yusuf...

Yusuf Özdemir Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı’na belediye başkanı aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Gölbaşı AK Parti İlçe Binası’nda gerçekleştirilen aday adaylığı başvurusunda konuşan Yusuf Özdemir, “Gölbaşı, bizim sevdamız; her gün bin bir renk açan çiçeklerle bezemeye çalıştığımız gönül bahçemiz, sazımızın bam teli, en içli ezgimiz; dedelerimizin, ninelerimizin, babalarımızın ve annelerimizin şefkati, sevgisi, hoşgörüsü ve birlikte yaşama arzusuyla kurulmuş ilçe. Çocuklarımızın ve torunlarımızın kokusuyla canlanacağımız diyar hasbelkader, bu ilçenin taşında, toprağında, suyunda, yolunda, kaldırımda, parkında, bahçesinde emek vermiş biri olarak onur duyduğum ve hizmetkârı olmayı övünç bildiğim Gölbaşı’na hizmetlerimi sürdürmek amacıyla yeniden aday adayıyım. Sevgi, saygı ve hoşgörü beldesi, huzur yatağı Gölbaşı, bizimle ülkenin incisi konuma gelmiştir. Modern şehircilik anlayışının örneklerini her hizmetimizde sergilediğimiz bu güzel ilçeyi, lider olmaya devam ettirmek için yeniden aday adayıyım. Alt ve üst yapısıyla, suyuyla, arıtmasıyla, yolu, kaldırımı, park ve bahçeleriyle çok önemli ve büyük işlerini tamamladığımız Gölbaşı’nı, sosyal ve kültürel belediyecilik konusunda da bir numara yapmak için yeniden aday adayıyım. Bilgimi, birikimimi, belediyecilik tecrübemi; akıl ve düşüncelerimin ışığı yaparak, siz değerli hemşerilerimle birlikte karanlıklarımızı aydınlatmak, iyi ve kötü gününde birlikte olduğum, aynı havayı teneffüs edip aynı sudan içtiğim Sevgili Gölbaşılı hemşerilerimizin sorunlarına çareler aramak, çocuklarımıza daha güzel, daha modern, daha yaşanılır bir ilçe bırakmak için yeniden aday adayıyım. AK Parti’den Gölbaşı Belediyesi başkanlığı aday adayı olmam konusunda, beni teşvik eden, şevklendiren, dualarını üzerimden esirgemeyen AK Parti’nin çeşitli kademelerinde görev yapan partili dostlarımın, arkadaşlarımın, ilçemizin güzide insanlarının, sivil toplum kuruluşlarının, kanaat önderlerinin ve saygıdeğer hemşerilerimin istek ve arzularını yerine getirmek için aday adayıyım. Hizmet yarışı içerisinde, sevgi ve hoşgörüyle yarışan bütün aday adaylarına da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48