Boks Aday Hakem Kursu Sona Erdi

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Boks Federasyonunun ortaklaşa düzenlediği Boks Aday Hakem Kursu sona erdi.Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda Türkiye Boks Federasyon Başkanlığının...

Boks Aday Hakem Kursu Sona Erdi
Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Boks Federasyonunun ortaklaşa düzenlediği Boks Aday Hakem Kursu sona erdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda Türkiye Boks Federasyon Başkanlığının 2013 - 2014 yılı faaliyet programında yer alan ve beş gün süren "Boks Aday Hakem Kursu" Eğitmen Ahmet Kamil Eroğlu nezaretinde 15 kursiyerin katılımıyla verilen eğitim tamamlandı.

Adıyaman’dan 15 Kursiyerin katıldığı kursun başarıyla tamamlandığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı; “Açılan kurslarda amacımız spor alanında ihtiyaç duyulan nitelikli hakemler yetiştirerek, spor faaliyetlerinin geniş kitlelere yayılmasını sağlamak. Hakemlik belgesi alan kişilerin bundan sonra yapılan müsabakalar da görev alabilecek. Bağcı, Boks Federasyonu Merkez Hakem Kurul Üyesi Ahmet Kamil Eroğlu’na katkılarından dolayı Nemrut Heykeli verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48