Toprak’tan Kızılay’a Yardım

Adalet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Memet Toprak, Türk Kızılay’ına kurban bağışında bulundu.Adalet Gazetesi’ni ziyaret eden Türk Kızılay’ı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Toprak’a bağışından dolayı teşekkür etti ve günün...

Toprak’tan Kızılay’a Yardım
Adalet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Memet Toprak, Türk Kızılay’ına kurban bağışında bulundu.

Adalet Gazetesi’ni ziyaret eden Türk Kızılay’ı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Toprak’a bağışından dolayı teşekkür etti ve günün anısına ”Bu bağışın 40 yıl hatırı olsun” diyerek kahve fincanı takımı hediye etti.

Kızılay’ın artık geleneksel hale gelen vekaletle kurban kesimi kampanyasının, bu yıl da binlerce mazlumun sofrasına et, yüreklerine saadet ve yüzlerine tebessüm getireceğini ifade eden Saygılı, Adalet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Memet Toprak’ın “Kurban bereketi yıl boyu sürsün’ kampanyasına verdiği desteğin anlamının çok büyük olduğunu vurguladı.

Kurban kampanyası hakkında Adalet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Memet Toprak’a bilgi veren Şube Başkanı Ramazan Saygılı, “Bu çabamızın hedefine ulaşabilmesi için sizin verdiğiniz destek büyük önem taşımaktadır” dedi.

Saygılı, daha sonra şöyle konuştu:

“Hayırseverlerin Kurban ibadetlerini, amacına ve kurallarına uygun olarak yerine getirebilmeleri için ortaya koyduğumuz ‘Kurban’da Kızılay Modeli’ni bu yıl da titizlikle uygulayacağız. Bu öncü ve örnek model sayesinde hayırseverlerimiz, tüm dini gereklere uygun olarak kesilen kurbanlıklardan, sağlıklı koşullarda elde edilen etlerin, gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasının huzurunu yaşayacaklardır. Hayırseverlerden beklentimiz, ortak insani değerler paydasında bir kez daha buluşmaktır. Gönüldaşlığımızın ortaya çıkaracağı sinerji, daha çok ihtiyaç sahibine yardım elimizi uzatabilmenin yolunu açacaktır. Türk Kızılayı’nın ortaya çıkaracağı her değer, bizlere değil, insani çabalarımızda bizleri yalnız bırakmayan değerli destekçilerimizin eseridir.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48