Optimum Ziyaretçileri "yeteneklerini Keşfetti"

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Herkes İçin Spor Federasyonu’nun ‘Yeni Nesil Oyun Parkurları’ etkinliğine Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi ev sahipliği yaptı.Herkes İçin Spor Federasyonu’nun 7’den 87’ye kadar her...

Optimum Ziyaretçileri
Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Herkes İçin Spor Federasyonu’nun ‘Yeni Nesil Oyun Parkurları’ etkinliğine Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi ev sahipliği yaptı.

Herkes İçin Spor Federasyonu’nun 7’den 87’ye kadar her yaştan ve her kesimden insanın yaşam kalitesini arttırmak ve spor kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla gerçekleştirdiği faaliyetlere Optimum ziyaretçilerinin yoğun katılım gösterdiği dikkati çekti.

‘Yeni Nesil Oyun Parkurları’ projesi, alışveriş yapan, ailesiyle ya da arkadaşlarıyla gezen herkesin kendini bir anda sportif bir aktivitenin içinde bulmasına ve içindeki gizli yeteneğini keşfetmesine imkan sağladı.

Türkiye genelinde ilki İstanbul’da düzenlenen etkinliğin Adana Optimum Outlet AVM’nin ev sahipliğinde gerçekleşen bölümünde, Jail Break, Beach Warriors, Amiral Battı ve Asi Puzzle ile 4 farklı aşamadan oluşan parkurlar yer aldı.

Gün boyu gerçekleşen etkinliklerde, katılımcılar parkurları en kısa sürede tamamlamak için birbirleriyle yarıştı. Hem eğlenme hem de spor yapma imkanı bulan ziyaretçiler, kıyasıya yarıştı. Dört parkurda da birinciliği elinde tutmayı başaran 4 yarışmacı, başarılı basketbol oyuncusu Kerem Tunçeri’nin giymiş olduğu imzalı formalarını kazandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER