Ceyhan Belediyespor Türkiye Grekoromen Güreş 1. Ligi'ne Yükseldi

Ceyhan Belediyespor, Türkiye Grekoromen Güreş 1. Ligi’ne yükseldi.Ankara’da 28-29 Eylül tarihlerinde yapılan Grekoromen 2. Ligi play-off müsabakalarında Türkiye üçüncüsü olan Ceyhan Belediyespor Grekoromen Güreş Takımı Türkiye Grekoromen...

Ceyhan Belediyespor Türkiye Grekoromen Güreş 1. Ligi'ne Yükseldi
Ceyhan Belediyespor, Türkiye Grekoromen Güreş 1. Ligi’ne yükseldi.

Ankara’da 28-29 Eylül tarihlerinde yapılan Grekoromen 2. Ligi play-off müsabakalarında Türkiye üçüncüsü olan Ceyhan Belediyespor Grekoromen Güreş Takımı Türkiye Grekoromen Güreş Birinci 1. Ligi’ne yükseldi.

Üçüncülük kupasını Kulüp Başkanı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teslim eden Ceyhan Belediyespor Güreş Antrenörü Erdoğan Akkuş, alınan sonuçtan dolayı çok memnun olduklarını söyledi.

Başkan Sözlü ise sporcuları ve teknik heyeti tebrik ederek, “Ceyhan Belediyespor Güreş takımımız ilçemizin ve Adana’mızın gururu olmuştur. Daha önce Serbest Güreş Birinci liginde mücadele eden Serbest Güreş takımımız vardı. Şimdi Grekoromen dalında da Türkiye Birinci Ligi’ne yükseldik. Adana’ da bir ilk oldukları için güreşçilerimi ve teknik ekibi kutluyorum. Ceyhan Belediyespor Kulübü olarak ata sporu güreşteki çıtayı yükseltmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48