banner39

banner36

banner48

banner40

banner42

GÜNEŞ İNŞAAT: “İLİMİZDEKİ KONUT SATIŞLARI ARTTI“

04 Haziran 2015 Perşembe 00:54

Güneş İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı A. Halim GÜNEŞ; Türkiye İstatistik Kurumu ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü verilerine göre Tüm Türkiye ile birlikte Kahramanmaraş'ta da konut satış sayısında patlama yaşandığını söyledi.

GÜNEŞ İNŞAAT: 'İLİMİZDEKİ KONUT SATIŞLARI ARTTI'
Foto galeriye git  Güneş İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı A. Halim GÜNEŞ; Türkiye İstatistik Kurumu ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü verilerine göre Tüm Türkiye ile birlikte Kahramanmaraş'ta da konut satış sayısında patlama yaşandığını söyledi.

İlimizde inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalardan, yaptığı kaliteli ve kullanışlı konutlarla adından sıkça söz ettiren Güneş İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı A. Halim GÜNEŞ; Kahramanmaraş'taki konut satışlarının hızla arttığını söyledi.

GÜNEŞ yaptığı açıklamada " Türkiye, 1,5 yıl içinde üç önemli seçim yaşarken, piyasalar doğal olarak peş peşe yaşanan bu süreçten zararlı çıktı. Yerel seçimler, Cumhurbaşkanlığı seçimi ve şimdi de genel seçimler nedeniyle önünü net göremeyen sektörlerin başında gelen inşaat sektörü, bu yazdan başlayarak, seçim telaşından uzak geçecek 4 yıl rekorlar kırmaya hazırlanıyor." dedi.

Özellikle kış aylarının da sona ermesiyle inşaat sektöründeki işlerin açıldığını söyleyen Güneş İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı A. Halim GÜNEŞ; son yıllarda kurumsallaşan firmalarla yepyeni bir mimari yapı ve şehirleşmenin başladığını söyledi.

Güneş İnşaat olarak kurumsallaşmalarını tamamladıklarını söyleyen A. Halim GÜNEŞ, Kahramanmaraş'ın bir çok mahallesinde bitmiş, devam eden ve henüz başlama aşamasında herkese ve her keseye uygun, kullanışlı, ödeme kolaylığı olan konutlar inşa ettiklerini söyleyen A. Halim GÜNEŞ, Saçaklızade Mahallesinde 3+1 konutlar, Necip Fazıl Kültür Merkezi Arkası And. Öğr. Lisesi Yanında 3+1 lüks daireler ve şehrin bir çok noktasında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 yaptığımız konutları 25 bin ile 40 bin peşinat ile 500-1000 aylık takside kalanının bina bitiminde anahtar tesliminde topraktan satılık ankara escort konutlarımız mevcuttur dedi.

Özellikle ilimizde belediye aracılığı ile yapılan kentsel dönüşümde kamulaştırılan bölgelerdeki vatandaşın evlerinin değerinin uygun ölçüde bursa hafriyatve peşin ödenmesi nedeniyle çok fazla konut açığının çıktığını, dolayısıyla konut fiyatlarının tavan yaptığını söyleyen GÜNEŞ, "bu sene yaz güneşi inşaat sektörüne doğacak" dedi.

Karamanlı Mahallesi Kadir Paşa Bulvarı Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi karşısında halka hizmet verdiklerini söyleyen GÜNEŞ, yeni eve ihtiyacı olanları ve mevcut eski evlerini kentsel dönüşüm kapsamında yenilemek isteyen vatandaşlara yardımcı olmak için hazır olduklarını sözlerine ekledi.


Maraş Haber (Marashaber.com.tr)
banner37

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Rumuz 2 yıl önce yorumlandı

Şerefsizler milletin paralarını alın hayali ev satın sonrada kacın müta ittt lerr

0 Kişi beğendi.