banner42

Camilere Gül Suyu Esansı

14 Ekim 2013 Pazartesi 12:28

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, her zaman olduğu gibi bayramlarda, önemli gün ve gecelerde Melikgazi Belediyesince camilerin gül suyu esans sıkıldığını hatırlatarak, bayram namazı için oluşturulan ekip ile çarşı içerisinde...

Camilere Gül Suyu Esansı

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, her zaman olduğu gibi bayramlarda, önemli gün ve gecelerde Melikgazi Belediyesince camilerin gül suyu esans sıkıldığını hatırlatarak, bayram namazı için oluşturulan ekip ile çarşı içerisinde yer alan büyük camilerde gül suyu esansı çalışmasının devam ettirildiğini söyledi.

Melikgazi Belediyesince geleneksel hale getirilen ‘ Camilere Gül Suyu Esansı ‘ çalışmasının cami cemaatince çok olumlu karşılandığını hatta birçok vatandaşın mahalle camilerine de bu çalışmanın uygulanması isteğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, Hunat, Cami Kebir, Bürüngüz gibi merkez camilerinin gül suyu ile yıkanıldığını kaydetti.

Bayram namazında cemaatin gül kokuları arasında namazını eda edeceğini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, bayramın hayırlara vesile olmasını cenab-ı hak’tan dilediğini sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler
banner37

Yorum Gönder