banner39

banner36

banner48

banner40

banner42

DEVLET BAHÇELİ KAHRAMANMARAŞ'TA

03 Haziran 2015 Çarşamba 23:55

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet BAHÇELİ bugün müftülük meydanında Kahramanmaraşlı seçmenlerine hitap etti. Konuşmasında asgari ücrete de değinen Bahçeli, asgari ücretin net 1.400 TL olacağını söyleyerek binlerce asgari ücretliyi sevindirecek vaatlerde bulundu.

DEVLET BAHÇELİ KAHRAMANMARAŞ'TA
Foto galeriye git  Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet BAHÇELİ bugün müftülük meydanında Kahramanmaraşlı seçmenlerine hitap etti. Konuşmasında asgari ücrete de değinen Bahçeli, asgari ücretin net 1.400 TL olacağını söyleyerek binlerce asgari ücretliyi sevindirecek vaatlerde bulundu.

Genel başkanı konuşmasında hükümeti ve icraatlarını sert ifadelerle eleştirdi. Bahçeli eleştirilerini bir bir sıralarken "Besmeleyle soygun yapıp, şükrederek haram havuzunda ıslandılar. Türk milleti böylelerini hiç görmedi" dedi.

MHP Genel Başkanı cumhurbaşkanını da miting boyunca eleştirdi. Cumhurbaşkanının seçim meydanlarında miting yaparak fiilen cumhurbaşkanlığından düştüğünü dile getiren Bahçeli; "Sayın Cumhurbaşkanı bu günlerde başkanlıkla yatıp başkanlıkla kalkıyor. Başkan olabilmek için her gün mitingler düzenlemektedir" dedi. Cumhurbaşkanının bu makama layık olmadığını söyleyen Bahçeli vatana ihanet edenin artık cumhurbaşkanı olarak kalmamalıdır diye sözlerine devam etti.

Başbakan Davutoğlunun ankara escort seçim meydanlarındaki yetersizliğini ve başarısızlığını kapatmak için takviye güç olarak Cumhurbaşkanının meydanlara çıktığı söyleyen Bahçeli;  "Cumhurbaşkanı görüntüde yedek oyuncu olarak görüse de aslında asıl oyuncudur" dedi.

Hükümetin ve Cumhurbaşkanının suriye politikasını da eleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Türkmenlere yardım kılıfı adı altında suriyedeki örgütlere yardım edildiğini ve bu örgütlerin esada karşı provoke edildiğini" söyledi.

Konuşmasında kendi hükümetleri döneminde yapacağı hizmet ve yeniliklerden de bahseden Bahçeli; "elektrik hizmetinden KDV alınmayacağını, çiftçilerin tüketim malzemelerindeki KDV oranını %1'e kadar düşüreceklerini, özellikle asgari ücretinde net 1400 TL olacaağını" söyledi.

Konuşma sonunda mitinge katılan Kahramanmaraşlılara teşekkür eden bahçeli seçmenlerine çiçekler atarak alandan ayrıldı.


Maraş Haber (Marashaber.com.tr)
banner37

Yorum Gönder